top of page

THY DYNED SINAVI

Türk Hava Yolları’nda (THY) kabin memuru ve Pilot olabilmek için boy — kilo ve eğitim durumu haricinde bir takım sınavlardan da geçmeniz gerekmektedir. Bu yazımızda size bu aşamaları anlatmaya çalışacağız.

Türk Hava Yolları Pilotluk, hostes ve ya host alımında bir kaç aşamadan geçmeniz gereklidir. Bunların ilk DYNED adı verilen bilgisayar tabanlı bir İngilizce sınavıdır. Bu sınavdan 1.0 ve 1.2 üstü puan aldığınızda mülakatlara katılmaya hak kazanırsınız. Bu sınavı geçmeniz için kurslara veya özel ders hocalarına paralarınızı dökmeye gerek yoktur. 2010 senesinden beri Thy kabin memuru ve kabin amiri alanında öğrenci yetiştiren www.thysinav.com sitemizde bulunan Garantili Online eğitim setimiz ile siz de kabin memuru olabilirsiniz. Burdan alacağınız eğitimle DYNED denilen sınavı kesinlikle geçebileceksiniz (tembellik yapmazsanız tabiki.) Bu güne kadar 220  adet öğrencimizi kabin memuru yaptık. Öğrencilerimizin isimlerine facebook sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

www.thysinav.com den alacağınız eğitim setinin içinde DYNED sınavına hazırlık videolu dersleri, İngilizce mülakat ipuçları ve soruların değerlendirmeleri bulunmaktadır. Eğitim setini telefon, tablet, bilgisayardan 7/24 şekilde kullanabilmek ile birlikte, kabin memuru (host, hostes) olana kadar www.thysinav.com üyeliğinizin devamını garanti eder. Yani, Dyned sınavını geçtiniz ama İngilizce Mülakat sınavından kaldınız, bir sonraki alımlar için de sistemi kullanabilirsiniz. Üyelik kısıtlaması yoktur.

 Bize danışmak için www.thysinav.com sitesinden instagram ve facebook hesaplarımızdan ile destek@thysinav.com sitesinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Referansımız, başarımızdır.

www.thysinav.com

bottom of page